Турьи Реметы - французская частица Украины

Область: 
Координаты: 
48.714174, 22.593885
Адрес: 
село Турья Реметы, Переченський район Закарпатской области

Тур’ї РеметиТур’ї Ремети – це невеличке селище в Закарпатській області, яке прославилося, в першу чергу, єдиним у світі пам’ятником поштарю Феодору Фекету. Ця постать є багато значущою для місцевих жителів, і може похвалитися своєю, не менш цікавою, історією. Однак не лише ця особливість так приваблює туристів. Окрім можливості відвідати унікальний архітектурний витвір, гості селища також мають унікальну нагоду скуштувати різноманітних страв із жаб’ячих лапок, відчувши себе хоч на деякий час  серед найкращих гурманів Франції. 

Крім вищезнадуваних особливостей селищу є чим похвастатися ще, адже на його території діє римо-католицький костел, який збудували ще у 1885 році. А ось поруч з костелом можна відвідати і колишню броварню, адже в ній також багато чого цікавого можна побачити.

Селище Тур’ї Ремети знаходиться у Перечинському районі, поблизу гори Магури. Будь-хто, з туристів, котрі завітають в цю місциину буде безмежно вражений неймовірною красою тамтешньої природи.

Під час подорожі мальовничим Закарпаттям туристам завжди рекомендують завітати до селища Тур’ї Ремети, адже окрім цікавої та пізнавальної екскурсії туристи отримують можливість спробувати страви із жаб’ячих лапок, адже місцевим жителям відомі безліч рицептів приготування подібного делікатесу.

Якщо ж Ви бажаєте затриматися у селі на деякий час, то місцеві жителі з радістю Вас приймуть до себе на нічліг, адже до гостей із різних частин країни вони вже давно звикли. Однак, якщо ви любите відпочинок на природі у наметі, то найкраще місце для стоянки - це галявина поблизу річки Туринка.

Як добратися до Тур’ї Ремети:

Найкраще добиратися в село Тур’ї Ремети  від обласного центру, міста Ужгород: можна як автобусом так і скориставшись залізницею, вийшовши на станції Перечин. Відстань від Ужгорода сягає 32 км, якщо їхати маршруткою чи власним автомобілем – це займе трішки більше ніж пів години. Від Львова до Тур’ї Ремети відстань 230 км, найзручніше добиратися власним автомобілем, або діставшись до Ужгорода потягом чи маршруткою, а далі вже вищезгаданим шляхом.