Статті та поради туристам

Де зустріти Новий рік і Різдво в Україні


Як краще зустріти Новий рік і Різдво в Україні

Ukrainian

Як оформити закордонний паспорт для дитини

Державна міграційна служба України почала оформлення закордонних паспортів для дітей, це єдиний законний документ для того, що б перетнути кордон нашої країни.

Категорія: 
Ukrainian

Що потрібно для вдалого відпочинку

Найнеобхдніші речі для вдалого відпочинку

У цій статті ми хочемо розповісти кілька корисних речей про те, що потрібно знати для того, що б вдало провести відпочинок.

Категорія: 
Ukrainian

Як вибрати спальний мішок

Вибираємо спальний мішок правильно

Для туриста спальний мішок річдуже потрібна, адже турист не турист без спального мішка. В цій статті ми хочемо розказати про те, як правильно вибирати спальний мішок і який саме в якому випадку буде найбільшзручним для відпочинку.

Ось тільки декілька переваг спальника:

Категорія: 
Ukrainian

Як правильно вибрaти туриcтичний килимoк (каремат)

Туриcтичнe cпoряджeння мaє бути мaкcимaльнo безпечним для людини,комфортним у використанні та мaти нeвeлику вaгу. Окрім вибору палатки також важливою складовою для туриста є і вибір килимка (каремата). Хочемо запропонувати вам мaтeрiaл, який дoпoмoжe вибрaти туриcтичний килимoк.

Категорія: 
Ukrainian

Поради туристам у поході

Поради для тих, хто зібрався в похід

В цій статті ми спробуємо дати Вам відповіді на найцікавіші і найважливіші для туристів запитання. Яку погоду чекати на завтра, як дізнатися по небу чи буде мороз, що означає рипіння снігу під ногами, що робити під час грози, щоб залишитися живим, та багато інших відповідей на різноманітні запитання туристів які, безумовно, допоможуть Вам при подорожі.

Категорія: 
Ukrainian

Від середньовічнього паломництва до сучасного туризму

В даний час туристичні агентства реалізують багато програм - екскурсійно-пізнавальних, лікувальних, спортивних та оздоровчих, мисливських, риболовецьких і релігійних.

Ukrainian

Секрет мандрівника

Ця стаття написана спеціально для тих, хто збирається у далеку мандрівку. Для того, що б уникнути різних неприємних ситуацій та бути підготовленим, ми пропонуємо декіька секретів для того, що б покращити Вашу майбутню мандрівку.

Категорія: 
Ukrainian

Туристичні афери

В сфері туризму працює багато аферистів, які наживаються на недосвідчених громадянах. Так, є декілька схем, за якими найчастіше працюють “лохотронщики”.

Ukrainian

Pages