В кінці січня 2015 стартує видача біометричних паспортів

Для того, щоб була розпочата видача біометричних паспортів в Україні, Кабміном планується профінансувати придбання необхідних терміналів. 

В середу, на засіданіі Кабінету Міністрів України планується прийняти рішення про те, що б виділити 150 млн. грн на придбання більше 600 терміналів для видачі біометричних паспортів. Про цю інформацією поділився примьер міністр України Арсеній Яценюк при відкритті засідання уряду, повідомляє УНІАН. 

"Зараз для того, щоб ми ефективно виконували безвізовий режим, уряд приймає рішення про виділення 150 млн. Грн на придбання більш ніж 600 терміналів для видачі біометричних паспортів. Тому що я не задоволений тим, як державна міграційна служба виконує доручення уряду про введення видачі біометричних . паспортів 35 тисяч паспортів на місяць -... це значить чергу в кожній області для отримання відповідного паспорта ми зараз 150 тисяч видаємо Тому ми з міністром провели нараду, у нас є 2 місяці Сьогодні ми приймаємо рішення виділити 150 млн, більше 600 терміналів. купимо, це означає, що фактично у кожному районі ми встановимо відповідний термінал ", - зазначив Арсеній Петрович. 

Яценюк зазначив, що система почне свою роботу не пізніше, ніж наприкінці січня 2015 року.

Comments

Add new comment

Filtered HTML

  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Allowed HTML tags: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Lines and paragraphs break automatically.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.