Секрет мандрівника

Категорія: 

Ця стаття написана спеціально для тих, хто збирається у далеку мандрівку. Для того, що б уникнути різних неприємних ситуацій та бути підготовленим, ми пропонуємо декіька секретів для того, що б покращити Вашу майбутню мандрівку.

Секрет номер один - зовсім не секрет. Однак його потрібно зрозуміти і прийняти як керівництво до дії. Знижуйте темп поїздки - і ви отримаєте значно більше задоволення від своєї пригоди. Проводячи більше часу в кожному місті, ви не тільки економите, але й отримуєте більше вражень.

Знижуємо темп - і економимо.

З досвіду активно подорожуючих людей, некваплива поїздка дозволяє пристойно заощадити. І це стосується не лише економії на бензині - очевидно, що, проїхавши не 1000, а 500 км, ви заощадите на пальному. Подарувавши собі трошки часу, ви зможете знайти більш дешеві магазини та місце проживання. При цьому за якістю вони нічим не поступаються тим, що знаходяться в центральних, або популярних туристичних районах міста.

Якщо ви подорожуєте на машині - ось рецепт: обов'язково зупиняйтеся в тому місці, яке здалося вам цікавим і відправляєтеся досліджувати околиці. Дивно, скільки відкриттів можна зробити - будь то історичні знахідки, або прекрасні природні ландшафти. І неважливо, в якій точці світу ви подорожуєте - села під Новгородом або маленькі міста Баварії, не відмічені на картах. Такі місця не включені в програми турів туристичних компаній.

Ще один з плюсів неквапливого подорожі: коли у вас є час, ви не бігаєте з музею до церкви, з храму в замок, із замку в парк, з парку - на площу, з площі - на набережну. Швидко сфотографуватися на тлі всього цього, і зануритися в автобус - швидше, мене чекає наступне місто !

Подаруйте собі час досліджувати ваш пункт призначення! Є безліч місць, про які знають тільки місцеві жителі. Якщо ви коли-небудь їздили по рідному місту з екскурсоводом - ви знаєте, про що йдеться. Ви напевно відчували, що можете відвести туристів в такі куточки міста, куди не відправиться жоден екскурсовод, і тим не менше вони прекрасні, цікаві, і нічим не поступаються основних визначних пам'яток. Так чому б не розпитати місцевих жителів? Адже можна пройти повз - і не помітити дива.

Пам'ятайте: ваш час належить тільки вам. Знайшли незвичайне місце - затримаєтеся там! І нехай ви не об'їхали десяток інших місць - ви несподівано відчуєте, що містечко стало вам рідним, і ви знаєте про нього все Повірте, задоволення від подібної поїздки буде набагато більше. Перевірено мандрівниками.