Вперше за 24 роки буде відремонтована дорога на озеро Синевир

Великий і приємний сюрприз чекає всіх любителів відпочинку в Карпатах, а особливо тих, хто планує відвідати одне з головних визначних пам'яток українських Карпат - озеро Синевир.

На ремонт автодороги державного значення "Синевир - Синевирська Поляна" виділено 8 мільйонів гривень з місцевого бюджету і Державного фонду регіонального розвитку. Про це повідомляється на сайті голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля.

Відзначається, що з Держфонду виділили 7 млн ​​200 тис. Гривень. Ще 800 тис. Гривень - з місцевого бюджету. На ці гроші проведуть ремонт дороги до входу на територію Національного природного парку "Синевир", де знаходиться знамените Синевирське озеро.

"Дорога, що веде до озера Синевир, не ремонтувалася з 1992 року, її стан протягом багатьох років викликало справедливі нарікання місцевих жителів і туристів", - зазначив Геннадій Москаль.

Раніше Кабінет міністрів затвердив перелік інвестиційних проектів для 11 областей, в тому числі, виділив 134 млн грн. на будівництво дороги "Одеса - Рені". Про це сказав прем'єр-міністр Володимир Гройсман під час селекторної наради з головами ОДА.