Закордонні паспорти в Україні подорожчали

Закордонні паспорти в Україні подорожчали, ціна злетіла на 16% через використання імпортних матеріалів, така офіційна версія.

З четверга в Україні на 16% підвищується вартість бланків закордонних паспортів. Про це повідомляє «Європейська правда» з посиланням на прес-службу поліграфічного комбінату "Україна".

Ціна персоналізованого бланка паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм (з біометричним чіпом) відтепер становитиме 304,32 грн з ПДВ (раніше - 261 грн), а ціна персоналізованого бланка паспорта для виїзду за кордон, який не містить безконтактного електронного носія - 238,32 грн з ПДВ.

У поліграфкомбінаті "Україна" пояснюють подорожчання девальвацією національної валюти з початку року (+ 32,8%) і введенням імпортного збору в розмірі 5%.

"Неможливо не враховувати те, що для виготовлення бланків паспортів використовуються імпортні матеріали, у зв'язку з тим, що такі матеріали не виробляються в Україні", - зазначили в прес-службі.

При цьому, як наголошується, вартість закордонних паспортів в євровому еквіваленті навіть зменшилася. Якщо в січні вартість бланка паспорта була еквівалентна 13,57 євро, то зараз - 11,92 євро

Comments

Add new comment

Filtered HTML

  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Allowed HTML tags: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Lines and paragraphs break automatically.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.