З Києва до Межигір'я на теплоході

Тепер в межигорье можна дістатися теплоходом. Екскурсійний рейс в колишню резиденцію Віктора Януковича відправлятиметься по вихідних від Поштової площі.

На Великдень буде відновлена ​​робота прогулянкового теплохода "Яків Задорожний", який курсуватиме в Межигір'ї. Вартість прогулянки становитиме 200 грн - це на 20 грн дорожче, ніж було минулого року. "Київрічпорт надав нам ексклюзивне право на цей маршрут", - повідомив менеджер судноплавної компанії "Кіевречфлот" Микола Яременко, передає Сегодня.

Корабель буде відправлятися з сьомого причалу (ст.м. "Поштова площа") по суботах і неділях. Решта компанії, що володіють теплоходами, вирішать, коли відкривати сезон, в індивідуальному порядку. "Зазвичай сезон відкривають у середині квітня. Але якщо погода зіпсується, можуть відкласти і до травня", - говорить Яременко.

Поки ж прогулятися по Дніпру в будь-якому напрямку можна, орендувавши весь теплохід цілком: в пароплавної компанії "Гідропарк" відзначають, що ціни залишилися на рівні минулого року - годинна поїздка на кораблі "Каштан-5" - 1800 грн, а на "Ельбрусі" - 1900 грн

Comments

Add new comment

Filtered HTML

  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Allowed HTML tags: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Lines and paragraphs break automatically.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.