В Украине снова будет открыт "Вышиваный путь"

У травні в Україні відкрівається Пішохідний и велосипедний маршрут довжина прежде 2000 км під назв «Вишиваний шлях». ВІН проходити через 11 областей від Ужгорода до Харкова и сімволічно єднає Захід и Схід. Автором проекту Виступивши мандрівник Анатолій Циркун. Ця ідея народилася у него после проходження пішкі около 300 км по протоптаному Шляху пілігрімів в Испании.

Мета проекту - розвіваті туризм в Україні, розкріваті Потенціал країни світу, Відкрити українцям невідомі місця, чудові пейзажі природи, пам'ятки старовінної архітектури. Зібрано базу об'єктів маршруту: парків, заповідніків, палаців, соборів, пам'ятників, музеїв, гостиниц, хостелів, кафе, магазинів.

Активісти Працюють над сайтом и мобільним додатком для планування походу. На сайті можна буде детально ознайомітіся з маршрутом, найти необхідні об'єкти інфраструктурі.

Маршрут можна пройти пішкі, проїхаті на велосіпеді, а частково даже верхи на коні. Різноманіття и яскравість маршрутних пам'яток організаторі проекту порівнюють з візерунком вишиванки, звідсі и назва.

Відкриття маршруту пройде в травні у виде велопробігу. З Харкова та Ужгорода назустріч один одному поїдуть групи велосіпедістів, до якіх на шляху проходження могут прієднатіся всі бажаючі.