У пониззі Дніпра буде створено національний природний парк

Парк "Нижньодніпровський" на Херсонщині буде організований на території кількох районів з метою охорони природи дельти Дніпра.

Міністерство екології та природних ресурсів розробило указ Президента України, яким передбачено створити на території Бериславського, Білозерського, Голопристанського, Цюрупинського районів та Новокаховської та Херсонської міських рад Херсонської області національний природний парк "Нижньодніпровський", повідомляє прес-служба відомства.

Площа нацпарку складе 80 тис. Га, у тому числі 14 тис. Га земель, які вилучаються у землекористувачів та надаються національному природному парку в постійне користування. Решта 66 тис. Га земель державної власності включаються до території парку без вилучення.

Створення національного парку "Нижньодніпровський" особливо важливо для збереження, відтворення та ефективного використання природних комплексів та об'єктів дельти Дніпра, які є особливою природоохоронною, оздоровчої, історико-культурної, наукової, освітньої та естетичною цінністю, зазначається в сообшеній Мінприроди.

Відомство обіцяє зробити все можливе для того, щоб найближчим часом проект указу був належним чином узгоджений і поданий на підпис Президенту України.

Comments

Add new comment

Filtered HTML

  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Allowed HTML tags: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Lines and paragraphs break automatically.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.