Перший авіапереліт: як правильно підготуватися

Як підготуватися до першого авіаперельоту

Перший політ на літаку завжди супроводжує великим хвилюванням і невеликим страхом. Багатьох людей лякають чутки про про дискомфортних відчуттях при зльоті, про можливу нудоті і інші неприємності, які можуть підстерігати пасажирів. Отдако в цьому всьому немає нічого страшного, адже якщо правильно підготується до першого авіаперельоту, то відмінне самопочуття Вам гарантовано.

Запобіжні заходи при підготовці до авіаперельоту

Для того щоб від першого польоту на літаку залишилися тільки незабутні (зрозуміло, приємний) враження, а не спогади про почуття страху, паніці і головних болять, варто прийняти ряд пересторог. Підготовку до першого польоту слід починати ще за пару днів до його здійснення. Вся суть підготовки зводиться до того, що слід просто відмовитися від алкоголю: багато фахівці настійно рекомендують не вживати його ні до, ні під час польоту (не вірте чуткам про його розслабляючому дії, адже це все казки).

Крім алкоголю зверніть увагу і на інші заходи, які варто прийняти перед перельотом:

  • слід запастися м'ятними льодяниками;
  • Одягти вільні, комфортні речі;
  • взяти з собою препарати від заколисування;
  • не переїдати перед польотом.

Злітати з повним шлунком дуже нерекомендуется, оскільки ви не зможете прогнозувати поведінку вашого організму в умовах різкої зміни тиску. На випадок неадекватної реакції вестибулярного апарату на переліт під рукою завжди повинні бути препарати від заколисування (оптимальні таблетки для розсмоктування). Льодяники з м'ятним смаком здатні надати кілька схожий ефект і підійдуть людям, які надмірно хвилюються: м'ята обкладає седативним впливом, а сам процес розсмоктування розслабляє і заспокоює.

Якщо ваш перший політ буде в економ-класі, то слід уникати тісного взуття та одягу. В обмежених умовах, сидячи на протязі декількох годин, ви ризикуєте зіткнутися з проблемою набряклих ніг. А при наявності проблем з венами велика ймовірність розвитку тромбозу. Людям, що страждають варикозним розширенням вен, рекомендовано надягати компресійні панчохи на час авіаперельоту.

Літак - одне з найбезпечніших засобів пересування в світі

Якщо вірити статистиці, то ймовірність потрапляння автомобіля в ДТП в кілька разів вище, ніж вірогідність аварії літака. Однак їздити на автомобілях не боїться практично ніхто, в той час як авіаперельоти величезна кількість людей вважають потенційно небезпечними, відчуваючи при цьому сильне почуття страху під час посадки на літак і надалі польоті. Позбутися страху, заспокоїтися і правильно дихати - ось основні три правила, які допоможуть вам перенести свій перший авіапереліт без проблем!