Національний природний парк "Синевир" покаже туристам бурих ведмедів

Закарпатським реабілітаційним центром бурих ведмедів активно триває облаштування територии для туристів.

Охочих подивитися за життям клишоногих звірів в реабілітаційному центрі, який розміщується на територии Національного природного парку "Синевир" останнім часом значно зросла. За порівняно невеликий час свого існування центр був відвіданий десятками тисяч мандрівниками з різних куточків України та інших країн, повідомляється в НПП "Синевир".

Для того, що б туристам було зручно, працівники парку вже обладнали спеціальну оглядову площадку, щоб вони могли спокійно поспостерігати за поведінкою ведмедів.

Зараз же не вистачає нормальної асфальтованої в'їзний дороги, адже на сьогоднішній день в парку існує тільки грунтовка. Щоб виправити цю ситуацію, недавно було виділено кошти для укладки асфальту до реабілітаційного центру. Протяжність дороги, яку планується облаштувати, складатиме більше 500 м при ширині 6 м.

Також тут продовжується активне зведення візит-центру, будівництво якого розпочали ще близько двох років тому. Тут тривають роботи по спорудженню дерев'яної частини будинку, в якому планується розмістити експозиції, що розповідають про особливості життя і поведінки бурих ведмедів, функціонуванні спеціалізованого центру реабілітації для тварин і багато іншого.

Нагадаємо, що реабілітаційний центр бурих ведмедів, який знаходитися на територии Національного природного парку "Синевир" створили в 2011 році. На сьогоднішній день тут мешкає 12 ведмедів. Спеціально для клишоногих огородили близько 12 гектарів лісу металевою сіткою і електропастух. Незважаючи на все пережите, все ведмеді успішно пройшли реабілітацію і прекрасно почуваються в напіввільних умовах. Так що реабілітаційний центр бурих ведмедів "Синевир" чекає нових туристів.

Comments

Add new comment

Filtered HTML

  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Allowed HTML tags: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Lines and paragraphs break automatically.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.