Кінбурнська коса

Область: 
Координаты: 
46°34'36''N, 31°30'43''E
Адрес: 
с. Покровка Очаківського р-ну

Кінбурнська коса є півостровом, який знаходитися на півдні України в Миколаївській області. З півночі її омиває Дніпробузький лиман, а з півдня - Чорне море. Кінбурська коса - це унікальний природний комплекс дивовижних Нижньодніпровських пісків з розкиданими мозаїкою піщаних степів, сагових лісових островів і величезного соснового лісового масиву. З трьох сторін Кінбур оточений водою, з четвертої пісками, які влітку стають практично непрохідними для транспорту, зберегли це місце диким і первозданним.

В даний час на Кінбурської косі (Кінбурн) створено заповідник, регіональний ландшафтний парк «Кінбурська коса». Він включений до реєстру ООН. Теплі морські і лиманські акваторії, просторі пляжі (близько 70 км берегової лінії), білий дніпровський пісок і блакитні простори Чорного моря, незаймана цивілізацією природа - все це приваблює на Кінбурн відпочиваючих і туристів.

Кінбурнська коса - вузька смуга піщаної коси, що простягнулася більш ніж на 40 км зі сходу на захід, забута богом земля, за яку, проте, постійно велися жорстокі бої. Починали "шуміти" скіфи, а закінчували Суворов, і наші сучасники у Велику Вітчизняну Війну. До сих пір на ряду з гільзами другої світової на Кінбурні знаходять наконечники для стріл. Пролетіли багато сотень років, а це місце так і залишилося зовсім "диким". Кінбурн - це єдине місце на Україні куди так і не дійшла поки цивілізація.

На сьогоднішній день відпочинок на Кінбурської косі вважається екзотичним і все більше людей прагнуть провести відпустку біля цього, безумовно, одного з найпрекрасніших місця. Якщо Ви будете недалеко від цього заповідника, то обов'язково відвідайте його і ви УВМС невинну природу українського чорноморського узбережжя.

Comments

Add new comment

Filtered HTML

  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Allowed HTML tags: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Lines and paragraphs break automatically.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.