Кабмін виділив 6,5 млрд грн на ремонт доріг

Уряд направив на ремонт доріг 6,5 млрд грн. Ремонт доріг почнеться вже з завтрашнього дня.

Кабінет міністрів України прийняв постанову про виділення з державного бюджету України 6,5 млрд грн на відновлення і ремонт доріг. Про це сказав прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк у понеділок на позачерговому засіданні Кабміну, повідомляє прес-служба уряду.

"Це перша постанова, яка передбачає виділення безпосередньо з держбюджету України 6,5 млрд грн. Загальний обсяг з двох джерел - бюджету і міжнародних фінансових організації - 14,2 млрд грн. Ухвалення цієї постанови означає, що ми вже запускаємо процес ремонту доріг і виганяємо техніку на дорогу і починаємо працювати ", - зазначив прем'єр.

Міністр інфраструктури Андрій Пивоварський також заявив, що ремонт доріг можуть почати вже з наступного дня після підписання документа. Він додав, що Мінінфраструктури зараз працює над формуванням акта, що передбачає незалежний контроль якості ремонту автодоріг. Пивоварський наголосив на необхідності надання гарантій на ремонтні роботи. "Якщо закладається фундамент дороги, то компанії, які будують, будуть зобов'язані надавати десятирічну гарантію", - підкреслив міністр.

Comments

Add new comment

Filtered HTML

  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Allowed HTML tags: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Lines and paragraphs break automatically.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.