Івано-Франківськ запрошує туристів на безкоштовні екскурсії

Для туристів з різних регіонів України Івано-Франківськ приготував дуже цікавий подарунок.

У період з травня по серпень поточного року в Івано-Франківську проходитимуть безкоштовні екскурсії для всіх бажаючих, що безсумнівно зделает місто ще більш привабливим для туристів.

Перша екскурсія по місту Івано-Франківськ з циклу ІV сезону безкоштовних екскурсій, ініційованого департаментом міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розбудови туристичної інфраструктури облдержадміністрації, відбулася в минулі вихідні.

Вона була проведена одним з кращих екскурсоводів міста Володимир Устинський. Участь у заході взяли до 50 осіб, серед яких - переселенці зі східних областей України.

Акредитовані екскурсоводи області проводитимуть безкоштовні екскурсії містом щотижня протягом травня-серпня поточного року.

Наступна екскурсія - 24 травня, початок о 12 годині. біля центрального входу в Івано-Франківського краєзнавчого музею (міська Ратуша, площа Ринок). Екскурсовод - Ганна Гаранжа.

Запрошуємо всіх бажаючих до пізнання історико-культурного минулого і сьогодення міста Івано-Франківська, інформує відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

Тепер всі бажаючі можуть ознайомиться з усіма пам'ятками міста, а також дізнатися багато чого цікавого.

Comments

Add new comment

Filtered HTML

  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Allowed HTML tags: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Lines and paragraphs break automatically.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.