Іллічівськ знову удостоєний нагороди за чистоту пляжу

Іллічівськ вже вп'яте поспіль отримує престижну нагороду за чистоту міських пляжів, в черговий раз підтвердивши, що місто піклується про якість відпочинку українців та власної репутації.

Іллічівський міський пляж п'ятий рік поспіль нагороджується престижною нагородою "блакитний прапор", що безсумнівно величезне досягнення міста та його мешканців і цей факт ще більше буде залучати відпочиваючих на пляжі міста.

Він є єдиним комунальним пляжем в Україні, який отримав "Блакитний прапор". Вперше пляж Іллічівська підняв "Блакитний прапор" 20 травня 2011. Рішення міжнародного журі про присудження цієї престижної нагороди стало визнанням Іллічівська як міжнародного курорту, який відповідає сучасним екологічним стандартам.

За європейським типом пляж обладнаний пандусами, питними фонтанчиками, кранами для води, роздягальнями та рятувальними вишками, а також рятувально-водолазною службою та полем для волейболу. Крім того, на пляжі ведеться постійне прибирання та очищення урн.

відпочинок на Іллічівському гродських пляжі це дійсно здорово, адже ставлення міста і його жителів говорить сама за себе і вже п'ять років поспіль. З цього Іллічівську нічого боятися за свою репутацію і за те, що відпочиваючим тут точно сподобається.

Comments

Add new comment

Filtered HTML

  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Allowed HTML tags: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Lines and paragraphs break automatically.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.