Болгарія радикально спрощує видачу віз

Болгарська візаВізовий режим для громадян Росії, України, Білорусі, Казахстану, Вірменії та Грузії буде спрощено. Про це було домовлено на сьогоднішній зустрічі міністра туризму Болгарії Ніколіни Ангелковой і міністра закордонних справ Даніела Мітов. 

За словами Мітов, дане рішення було обґрунтоване наближенням активного туристичного сезону і бажанням Міністерства туризму збільшити туристичний потік з Росії та України. За останніми даними, з січня по листопад 2014 кількість туристів з Росії знизилося на 3%, а з України - на 8%. 

Згідно з досягнутими домовленостями, Болгарія почне видавати короткострокові дворазові або багаторазові візи з туристичними цілями терміном дії один рік громадянам, які отримали торік болгарські візи. Цими умовами зможуть скористатися і власники нерухомості. Громадянам, які вперше збираються до Болгарії, видаватимуться короткострокові дворазові або багаторазові візи з метою приватного відвідування строком на один рік, а вже отримували раніше болгарські візи - терміном на три роки. 

Неповнолітні громадяни вказаних країн, які бажають відвідати Болгарію з туристичною метою або відпочити в організованих молодіжних таборах, зможуть отримати короткострокові багаторазові візи терміном на п'ять років. Однорічні дворазові або багаторазові візи надаватимуться та особам з обмеженими можливостями.

Comments

Add new comment

Filtered HTML

  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Allowed HTML tags: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Lines and paragraphs break automatically.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.